Następne Obozy

1450 zł

OBÓZ SPORTOWO REKREACYJNY - OBÓZ ŻEGLARSKI

PROGRAM

Szkolenie: realizacja programu PZŻ na patent żeglarza jachtowego, poznanie wiedzy i umiejętności prowadzenia jachtu pod opieką instruktorów żeglarstwa, egzamin: teoretyczny, składającego się z 75 pytań oraz praktyczny, (na żaglach oraz na silniku) Rekreacja: Windsurfing / Kajaki / Ciąganie za motorówką (* w związku z obszernym programem szkolenia żeglarskiego część rekreacyjna prowadzona będzie po jednym bloku 3 godzinnym) Kto może wziąć udział w szkoleniu - Ukończyłeś 14 lat, oboje rodzice wyrazili zgodę, (w przypadku osoby niepełnoletniej), umiesz pływać, (posiadasz Kartę Pływacką). Czym jest patent żeglarza jachtowego? Dokumentem uprawniającym do dowodzenia załogą na jachtach żaglowych na wodach śródlądowych, bez ograniczeń długości i powierzchni żagla, do prowadzenia jachtów żaglowych o dł. kadłuba do 12 m po morskich wodach wewnętrznych a pozostałych wodach morskich do 2 Mm od brzegu w porze dziennej. Wieczorami: Szanty przy ognisku, podchody nocne, baloniada, disko , co wieczór coś nowego. Nagrody: dyplomy, koszulki, smycze, foto na PEN DRIVE. 

ZAKWATEROWANIE Baza Żeglarska (OBÓZ NA PATENT) - Pałacyk (pokoje 2,3,4,6,osobowe z łazienkami)

Załączniki

umowaZgloszenie.pdf
kartaKwalifikacyjna.pdf

2015-07-08 - 2015-07-21
Wiek 14 - + LAT

14

DNI

1400 zł

OBÓZ REKREACYJNY - OBÓZ STAR WARS REAKTYWACJA

PROGRAM

Jeżeli zależy wam na tym by zakon jedi odzyskał swój dawny blask, musicie być silni a w tym celu musicie stawić czoła różnym wyzwaniom. Zakładając specjalny sprzęt do NURKOWANIA odwiedzimy podwodne miasto Gunganów. Oni podobnie jak my żyją w ukryciu w obawie przed złymi mocami.. Może uda nam się pozyskać sojuszników? Nasz umysł nieustannie kuszony jest złymi mocami.. Wytrzymałość kształtując nasz hart ducha, a ten nie pozwala omamić naszego umysłu. By ją wzmocnić czeka nas WSPINACZKA w górach Naboo. Wytrwałości nauczy nas wyprawa KAJAKOWA i ŻEGLARSKA na nieznane wody świętego jeziora które emanuje midichlorianami. Tylko wybrańcy potrafią z niego czerpać moc.. Samotność również kształtuje jedi.. A często zdarzy się tak że zdani tylko na siebie będziemy musieli przetrwać. Czy potraficie odnaleźć drogę do domu patrząc na gwiazdy? , Roboty typu R2 nie tylko służą jako pomoc w naprawie sprzętu elektronicznego. Mistrzowie nauczą was sztuki SURVIVALU w zakazanym lesie.. Kiedy miecz świetlny zawiedzie musicie umieć posługiwać się blasterami.. Przeprowadzając kurs PAINTBALL przećwiczymy różne taktyczne manewry i nauczymy się precyzji strzelania.. ROWERAMI udamy się na targi planety Tatooine. Jedi również muszą umieć się targować. Handlarze często są odporni na manipulacje umysłem pod wpływem mocy. Pamiętacie przebiegłego Watto? Dlatego umiejętność handlowania wtedy jest opanowana kiedy potrafimy wykorzystać ją nie używając mocy. Ponadto - Zajęcia filmowe i planszówki ,co wieczór coś nowego. Nagrody - Dyplomy, koszulki, smycze, foto na PEN DRIVE.

Zakwaterowanie - Pałacyk (pokoje 2,3,4,6,osobowe z łazienkami)

Załączniki

umowaZgloszenie.pdf
kartaKwalifikacyjna.pdf

2015-07-30 - 2015-08-08
Wiek 9 - 13 LAT

10

DNI

890 zł

- MÓJ PIERWSZY OBÓZ DLA NAJMŁODSZYCH III EDYCJA ZAGINONE KLUCZE

PROGRAM

Może dawno temu, albo nawet wczoraj, bardzo daleko albo bardzo blisko pojawił się Ktoś z Nikąd. Bywał różnie ubrany ale zawsze towarzyszył mu dźwięk dzwonka, który zachęcał swoją melodią, by za nim podążać. Ale, dzwoneczka nie słyszeli wszyscy, ale tylko ci, którzy w życiu wytrwale poszukiwali szczęścia. Pewnego dnia mała dziewczynka idąc przez park usłyszała melodię, która ją oczarowała tak, że zapragnęła poszukać jego źródła. Wiedziona dźwiękiem doszła do ławeczki pod drzewem, na której siedział Ktoś z Nikąd. Ciekawe było to, że obok przechodzili ludzie, a jakby nikt nic nie słyszał. Ktoś z Nikąd odszedł i zostawił maleńki złoty dzwonek, który ucichł. Gdy dziewczynka wzięła do rąk ten śliczny przedmiot, od nowa zabrzmiał czystym głosem. I jakby zza zasłony wyobraźni uśmiechnął się ktoś, kto powiedział, że klucz do szczęścia znajduje się w małej zielonej szkatułce, nagle obraz się zmienił i na ławeczce została mała, zielona szkatułka, a w niej, stary zniszczony klucz. Dziewczynka zaczęła się zastanawiać, cóż to można otworzyć takim kluczem. Zabrała go do Domu, próbowała otwierać różne zamki i nic. Po długim czasie zauważyła, że klucz zaczyna błyszczeć i można się nim posłużyć tylko wtedy, gdy ona czyni dobro.

Nauka i doskonalenie pływania ( basen), zajęcia cyrkowe, bloki artystyczno plastyczne kulinarne szaleństwa, łucznictwo, strzelectwo, wyprawa kajakiem w poszukiwaniu słodkiej krainy, olimpiada z nagrodami, strzelanie z wiatrówki, maraton gier planszowych, rozgrywki w tenisa stołowego i bilarda (puchary, dyplomy), dodatkowo wieczorami, kino letnie z popcornem, wodna wojna (pistolety, balony), podchody , biegi zadaniowe, dyskoteka i ognisko

ŚWIADCZENIA

Zakwaterowanie - budynek murowany ,pokoje 2-3 osobowe z łazienkami Wyżywienie - stołówka ośrodka, śniadanie, kolacja - szwedzki stół; obiady, podwieczorek, stały dostęp do wody i soków Transport - dojazd własny ( ok. 100 km od Piły) Kadra - pedagogiczno-instruktorska Ubezpieczenie - od następstw nieszczęśliwych wypadków Program - jego realizacja w pełnym zakresie opisana w ofercie Sprzęt - korzystanie podczas zajęć Nagrody- dyplomy, foto na PEN DRIVE. Informacje szczegółowe Magdalena Zalewska Tel. 506180506, info@wodnyswiat.net.pl Zapisy i rezerwacje Warunkiem rezerwacji miejsca jest wpłata zadatku w wysokości 500 zł, podpisanie umowy z organizatorem oraz oddanie uzupełnionej karty kwalifikacyjnej. Rezerwacje osobiste lub mailowo info@wodnyswiat.net.pl Biuro Aqua Park w Pile ul.A. Grottgera 4 ( I piętro) czynne: poniedziałek, środa, piątek 17.00-19.00 sobota 10.00-13.00

Załączniki

umowaZgloszenie.pdf
kartaKwalifikacyjna.pdf

2015-07-25 - 2015-08-01
Wiek 7 - 9 LAT

8

DNI

1250 zł

OBÓZ SPORTOWO REKREACYJNY - OBÓZ PIŁKARSKI FOOTBAL CAMP III

PROGRAM

Pod okiem instruktora piłki nożnej naukę gry w zespole i doskonalenie poszczególnych elementów gry. Grę na pozycji bramkarza, obrońcy, pomocnika i napastnika.Naukę poprawnego prowadzenia piłki, strzałów na bramkę, obrony, uników, zwodów, trików piłkarskich, żonglerki. Poznanie przepisów gry oraz podstaw sędziowania meczów. Poznanie strategii rozgrywania meczów i ustawienia zawodników. Uczestnicy będą mieli okazję do przygotowania własnej taktyki pod konkretnego przeciwnika. Gry kontrolne. Poznanie elementów historii piłki nożnej. PONADTO - Gry zespołowe, kajaki, pływanie, paintball, strzelanie z łuków, ogniska, projekcje filmów, żeglarstwo, gry i zabawy integracyjne mające na celu poznanie siebie i innych osób w grupie, rozwijanie zaufania i poczucia odpowiedzialności za siebie i grupę. ZAPEWNIAMY - Sprzęt potrzebny do profesjonalnych treningów piłki nożnej Wyszkoloną kadrę instruktorską, doświadczonego trenera Indywidualne podejście do dziecka Bogaty program zajęć ogólnorozwojowych NAGRODY - Dyplomy, medale.

Zakwaterowanie - Pałacyk (pokoje 2,3,4,6,osobowe z łazienkami)

Załączniki

umowaZgloszenie.pdf
kartaKwalifikacyjna.pdf

2015-07-30 - 2015-08-08
Wiek 7 - 10 LAT
2015-07-30 - 2015-08-08
Wiek 11 - 15 LAT

10

DNI

1450 zł

OBÓZ ARTYSTYCZNY - ARTE KADABRA

PROGRAM

OKO CIESZY - podczas tych warsztatów chcemy abyście poczuli magię sztuki. Wkroczymy w świat tworzenia z wykorzystaniem łatwych technik. Każdy będzie mógł wykonać własne dzieło w linorycie i powielić je na koszulkach,torbach itp. Ciekawa prace w rzeźbie i odlewach gipsowych upiększą Wasze domowe wnętrza. Nauczycie się w artystyczny sposób używać kredki,ołówka. pędzla i puszki z farbą. OTO FOTO - warsztaty fotografii otworkowej, na których uczestnicy poznają magię powstawania obrazu wchodząc do wewnątrz wielkiego aparatu fotograficznego (camery obscury). Z pudełek i puszek budujemy swoje aparaty fotograficzne i wyruszamy w plener. Nasze prace wywołujemy w polowej ciemni. A na finał wystawa! ARTETERAPIA - czyli jak otworzyć się na świat podczas zajęć z ekspresji ciała i ruchu scenicznego, charakteryzacja i scenografia.

KAJAKI ROWERY,ŻEGLARSTWO,CIACHO ? czyli zabawy na wodzie w ślizgu, sportowa motorówka z platformą zabierze Was w wir szaleństwa. Wieczorami: Strefa pozytywnych wibracji ,ognisko, dyskoteka,karaoke i wernisaż.

NAGRODY: Dyplomy, koszulki, smycze, foto na PEN DRIVE.

Zakwaterowanie - Pałacyk (pokoje 2,3,4,6,osobowe z łazienkami)

Załączniki

umowaZgloszenie.pdf
kartaKwalifikacyjna.pdf

2015-07-19 - 2015-07-30
Wiek 13 - 18 LAT

12

DNI

1500 zł

OBÓZ REKREACYJNO SPORTOWY - Tajemnica ZIELONEJ WYSPY

PROGRAM

BAZA ŻEGLARSKO - MOTOROWODNA Żeglarstwo grupowe - żeglować będziecie po wodach jeziora Barlineckiego. Zajawka żeglarska Was nie minie, a szkolenie pozwoli na samodzielną obsługę naszych szybkich łodzi (2 bloki zajęciowe/jacht typu Omega) Żeglarstwo indywidualne - szkolenie z zakresu prowadzenia małych (dwuosobowych) jednostek; instruktor na motorówce szkoli na akwenie Barlineckim (2 bloki zajęciowe/jednostka typu Kadet) Windsurfing - nie myślcie że będziecie tylko żeglować. Czeka was też podstawowe szkolenie z windsurfingu (2 bloki zajęciowe/dla każdego indywidualny komplet wind.) Ciacho - bardzo popularne i lubiane, lecz nie do zjedzenia. oczywiście że Ciacho (ciąganie za motorówką na platformie 3 osobowej 2 bloki zajęciowe; w przypadku turnusu 3 dodatkowo NARTY WODNE/WAKEBOARD) BAZA LEŚNA Wyprawa kajakowo - rowerowa - to całodzienna zabawa w terenie i na wodzie; część z Was kajakami a część na rowerze zmierzać będzie w kierunku przystani wodnej w BARLINKU (nowoczesna przystań Ratowniczo - Żeglarska) , zamiana miejsc i powrót na Zieloną Wyspę (obiad , cathering) Park Linowy - każdy lubi wyzwania, to będzie z pewnością ciekawe jaka nagroda czeka tych co wspięli się najwyżej (zajęcia na ściance wspinaczkowej z zabezpieczeniem/prowadzenie- instruktor) Motorowodniactwo - z użyciem łodzi motorowej misja znalezienia ważnych punktów na jeziorze Barlineckim doprowadzi Was do zebrania bardzo ważnych informacji przydających się ostatniego wieczoru (1 blok zajęciowy/motorówka typu Canada) BAZA ARTYSTYCZNA Fotografia - warsztaty fotografii otworkowej, na których uczestnicy poznają magię powstawania obrazu wchodząc do wewnątrz wielkiego aparatu fotograficznego (camery obscury). Z pudełek i puszek budujemy swoje aparaty fotograficzne i wyruszamy w plener. Nasze prace wywołujemy w polowej ciemni. Warsztat teatralny - zabawa w teatr zawsze jest ciekawa, w obecności i z udziałem choreografki podczas Waszych zajęć teatralnych stworzycie własne przedstawienie, którego uwieńczeniem będzie festiwal Teatralny Warsztat Filmowy - Ludwiki 2015, to one będą nagrodą za najciekawszy film reklamowy stworzony na Zielonej Wyspie, ponadto co wieczór coś nowego.

ŚWIADCZENIA

Zakwaterowanie Zakwaterowanie - Pałacyk (pokoje 2,3,4,6,osobowe z łazienkami) Baza Leśna - namioty typu Campus; miejsce obozowiska - Na Zielonej wyspie; sanitariaty w budynkach; obozowisko nieopodal Pałacyku (w razie dłuższego opadu przeniesienie uczestników do budynku) Baza Artystyczna - Pałacyk pokoje 2,4,6 osobowe z łazienkami, Wyżywienie - stołówka ośrodka, śniadanie, kolacja - szwedzki stół; obiady, podwieczorek, stały dostęp do wody i soków. Transport - autokar 36 lub 50 osobowy w zależności od ilości uczestników na danym turnusie ( w przypadku małej ilości chętnych Bus) Kadra - pedagogiczno - instruktorska ,Artyści-wychowawcy, ratownicy WOPR, Instruktorzy Ubezpieczenie - od następstw nieszczęśliwych wypadków Program - jego realizacja w pełnym zakresie opisana w ofercie Sprzęt - korzystanie podczas zajęć Nagrody- dyplomy, koszulki, smycze, foto na PEN DRIVE. Informacje szczegółowe Magdalena Zalewska Tel. 506180506, info@wodnyswiat.net.pl Zapisy i rezerwacje Warunkiem rezerwacji miejsca jest wpłata zadatku w wysokości 500 zł, podpisanie umowy z organizatorem oraz oddanie uzupełnionej karty kwalifikacyjnej. Rezerwacje osobiste lub mailowo info@wodnyswiat.net.pl Biuro Aqua Park w Pile ul.A. Grottgera 4 ( I piętro) czynne: poniedziałek, środa, piątek 17.00-19.00 sobota 10.00-13.00

Załączniki

umowaZgloszenie.pdf
kartaKwalifikacyjna.pdf

2015-06-27 - 2015-07-08
Wiek 7 - 10 LAT
2015-07-08 - 2015-07-19
Wiek 11 - 14 LAT
2015-07-19 - 2015-07-30
Wiek 15 - 18 LAT

12

DNI